DAIWA CAST`IZM BR25A

kołowrotek dawia

Nowy kołowrotek z wolnym biegiem Cast‘Izm BR 25A łączy niemal wszystkie techniczne rozwiązanie, stworzone przez DAIWA w ostatnich latach. 

Nowo opracowany posuw szpuli o zakresie 25mm w połączeniu ze zwężoną aluminiową szpulą do dalekich rzutów umożliwił skonstruowanie kompaktowego i lekkiego kołowrotka o niedużym korpusie, którego możliwości rzutowe są porównywalne do modeli Big Pit. Pojemność szpuli pozwalająca pomieścić 320m żyłki o średnicy 0,32mm stwarza wiele opcji połowu z większych odległości. Manualnie zatrzaskiwany kabłąk
zapobiega przypadkowej utracie zestawu po niechcianym zatrzaśnięciu się kabłąka przy wyrzucie. Wolny bieg pracuje ekstremalnie lekko i posiada płynną regulację, pozwalającą dopasować się do panujących warunków (wiatr, nurt itp). Oczywiście nowy Cast‘Izm BR wyposażony jest również w technologię Mag Seled perfekcyjnie uszczelniającą obudowę przed przedostawaniem się wody i zanieczyszczeń poprzez oś – idealnie, gdy łowimy w mętnej, pełnej drobnych dryfujących drobin i piasku wodzie. Nawet w takich warunkach mechanizm zachowa optymalną płynność i lekkość pracy.

►► 6 Łożysk kulkowych
►► Oś kołowrotka zabezpieczona MAGSEALED®
►► AIR ROTOR®
►► Blokada obrotów wstecznych INFINITE ANTI-REVERSE®
►► Przekładnia DIGIGEAR®-II
►► Kabłąk AIR BAIL®
►► Hamulec UTD
►► Klips na żyłkę HIP
►► Rolka prowadząca Twist Buster® II
►► Frezowana CNC aluminiowa korbka
►► Uchwyt korbki Soft-Touch
►► Sprężyna kabłąka o wydłużonej żywotności
►► Aluminiowa szpula zapasowa

Kołowrotek dostępny w sklep-karpiowy.pl

 

The following two tabs change content below.

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment