JEZIORO SMOLNO

Witamy wszystkich pasjonatów wędkarstwa i miłośników przyrody.

Pasja i marzenia o…… raju dla wędkarza a potem – 3 lata starań i przygotowań aby sprawić, że ten pogrążony w ciszy, spokojny akwen, otoczony zwartym kompleksem lasów, z dala od szosy i zabudowań gdzie można w pełni zresetować umysł i zrelaksować się stał się właśnie takim rajem dla koneserów wędkarstwa. Czysta, nieskażona woda sprawia, że występują w nim wszystkie gatunki ryb charakterystyczne dla polskich jezior jak: lin, szczupak, okoń, płoć, leszcz oraz pochodzący z zarybień karp, amur, sandacz, a także węgorz.
Ideą naszą jest stworzenie ekskluzywnego łowiska, które w pełni zachowa swój naturalny klimat i daleki będzie od komercji. Ilość osób wędkujących w tym samym czasie będzie regulowana (max. 8 osób)aby nie dopuścić do zatłoczenia, przełowienia i zapewnić każdemu wędkarzowi komfort zarówno samego łowienia jak i wypoczynku.
…dogodny dostęp do wody, kilka dużych pomostów umożliwiających komfortowe rozstawienie sprzętu i zestawów wędkarskich a także możliwość łowienia z łodzi.
Na terenie znajduje się dla chętnych urokliwy, drewniany domek urządzony skromnie, w klimacie typowo „traperskim”. Jest miejsce na rozbicie namiotu, duża drewniana wiata oraz wydzielony plac na rozpalenie ogniska. Na terenie znajduję się także toaleta i parking. Brak elektryczności i innych „udogodnień” cywilizacji sprawia, że można tu spędzić samemu bądź w towarzystwie rodziny czy przyjaciół kilka rzeczywiście spokojnych i pięknych dni.
To idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy jak i wszystkich miłośników spędzania czasu na łonie przyrody.
Bardzo gorąco zapraszamy i zachęcamy wędkarzy a zwłaszcza karpiarzy aby przyjechali zmierzyć się naszymi karpiami i amurami a także innymi rybami zamieszkującymi jezioro. Ryby są dzikie i …naprawdę waleczne co pozwala na przeżycie wspaniałych emocji wędkarskich a samo jezioro i miejsce….jak z pocztówki!

Z wędkarskimi pozdrowieniami:
Ewa i Robert Białek

KONTAKT:

jezioro.smolno@gmail.com

Tel. 601 878 800 lub 601 848 801

www.jeziorosmolno.pl

The following two tabs change content below.

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment