Lista łowisk partnerskich PFWK

Zobacz listę łowisk partnerskich na których członkowie PFWK mogą łowić taniej!

Mamy to! Łowiska partnerskie PFWK są do Waszej dyspozycji! – piszę PFWK na swoim fanpage

Z wielką radością przedstawiamy Wam listę łowisk, które okazały zaufanie i wsparcie dla działań Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego, oferując atrakcyjne rabaty dla członków naszego stowarzyszenia!

Już teraz wszystkie osoby należące do PFWK posiadające legitymację członkowską z aktualnym hologramem (hologram nie obowiązuje kandydatów zwolnionych z opłat) mogą łowić na wodach partnerskich, płacąc od 30-50% mniej!

Wykaz łowisk partnerskich oraz cen przedstawia się następująco:

1. Łowisko Wygonin – opłata za łowienie dla członka PFWK taka sama jak dla członka Carp Clubu Wygonin, tj. np. 60 zł/doba 3 kije zamiast 100 zł (więcej informacji na temat cen na stroniewww.rezerwujlowisko.pl/wygonin.html)
2. Łowisko Samsieczno – 35zł/doba zamiast 50 zł
3. Łowisko Radymno – 45zł/doba zamiast 60 zł
4. Łowisko Chojnica – 30 zł/doba zamiast 40 zł
5. Jezioro Długie (Lisewo Kościelne) – 30 zł/doba zamiast 60 zł
6. Łowisko Wzory – 25zł/doba zamiast 35 zł

Pamiętajcie również o Łowisku PFWK Szmaragdowy Staw, na którym również możecie łowić ze zniżką – 30zł/doba zamiast 50 zł.

Mamy nadzieję, że ww. rabaty zachęcą Was do regularnego odwiedzania łowisk partnerskich, usytuowanych w różnych częściach naszego kraju, które mogą Wam zapewnić całą masę radości, dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń, jak również pozwolą przeżyć niejedną, wspaniałą przygodę!

Nie należysz do PFWK? Nic straconego. Już teraz możesz dołączyć do nas za pomocą formularza elektronicznej deklaracji!
http://www.pfwk.pl/modules/jak_zostac_czlonkiem/

Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi oraz tworzenia silnej i prężnej organizacji działającej na rzecz karpiarzy z całej Polski.

Więcej informacji na temat łowisk partnerskich oraz ich szczegółowy opis i prezentacja już wkrótce na portalu www.pfwk.pl

The following two tabs change content below.

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment