ŁÓŻKO FOX R-SERIES CAMO BEDCHAIRS

Łóżka Fox R-Series Camo Bedchairs są dostępne w trzech modelach, które różnią się między sobą kilkoma szczegółami:

R1 Camo Bedchairs to łóżko którego minimalna wysokość wynosi 30cm, a maksymalna 40cm. Szerokość tego łóżka (85cm) oraz długość (205cm) sprawia że jest wygodne w transporcie i zmieści się nawet w najmniejszym namiocie, waga to 12,6kg co tez jes dużym plusem, gdyż wszyscy doskonale wiemy że czasami trzeba pokonać spore odległości zanim dotrzemy na miejsce zasiadki.

 

Łóżko karpiowe

R2 Camo Bedchairs to już większy model łóżka, które napewno będzie wygodniejsze w użytkowaniu ale napewno już nie tak łatwe w transporcie, chociaż wagą od R1 nie różni się znacząco (13kg). Wysokośc minimalna to 36cm a maksymalna 46cm co sprawia że już można nawet wygodnie usiąśc na łóżku. Znacząco różni się też od R1 szerokościa, która w R1 wynosiła 85cm a tu mamy 98cm przy długości 212cm.

R3 Camo Bedchairs to już jest kolos wśród tych modeli. Minimalna wysokość wynosi 40cm a maksymalna 50cm, szerokość to 101cm przy długości wynoszącej 223cm. Waga tego modelu to 13,8kg. Przed zakupem tego modelu trzeba sobie dokładnie sprawdzić wymiary namiotu.

Łóżka dostępne w http://sklep-karpiowy.pl/

The following two tabs change content below.

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment