POLISH CARP MASTERS 2020

5 października na zbiorniku Dzierżno Duże – Rzeczyce wystartował organizowane przez Polską Federację Wędkarstwa Karpiowego jubileuszowy X Finał – Polish Carp Masters.

W zawodach wystartowało 48 drużyn, które wcześniej wyłonione zostały w ramach kwalifikacji do finału. Lista uczestników zawodów wraz z wylosowanymi stanowiskami:

Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner
2 A Paweł Opiela, Waldemar Micek Bartosz Krogulec
3 A Łukasz Łuczak, Krzysztof Nowak Mariusz Pietraszkiewicz
4 A Tomasz Szymkowiak, Filip Ostrowski
5 A Oskar Marciniak, Mikołaj Ratajczak
6 A Marcin Nowak, Sławomir Jagiełło
7 A Rafał Komuniewski, Maciej Zemszał Paweł Maciejczyk
8 A Marcin Pyzdrowski, Tomasz Wawrzyniak Rafał Mroziński
9 A Dariusz Włodarczyk, Mariusz Stasik Marcin Janic
10 A Piotr Dobija, Paweł Dobija
11 A Marcin Szczepaniak, Karol Śmiałek Grzegorz Ceglarek
12 A Bronisław Drzewiecki, Waldemar Drzewiecki
14 B Bartosz Grudziński, Marcin Fornalczyk
15 B Marcin Zając, Patryk Zając
16 B Michał Abramczyk, Jakub Pisula Sławomir Pisula
17 B Krzysztof Kretkowski, Marcin Waleryszak
18 B Lucjan Cichy, Kamil Śliwa Mateusz Karwat
19 B Norbert Gabryelczyk, Janusz Momot
20 B Adam Białdyga, Grzegorz Gałuszka
21 B Adam Krugiołka, Paweł Borysiak Paweł Krzemianowski
22 B Jacek Koput, Zbigniew Koput Mateusz Myszkowski
23 B Krzysztof Bachulski, Jarosław Durak Aleksander Kwaśniewski
24 B Sławomir Kotwica, Arkadiusz Przewrocki
25 B Artur Przejczowski, Paweł Siewiorek
26 B Grzegorz Zemke, Paweł Szak
27 C Adam Runo, Rafał Sak
28 C Karol Majewski, Piotr Janusz Krzysztof Kozber
29 C Adrian Morek, Krzysztof Przywara Barbara Szweda
30 C Bartosz Babik, Krzysztof Żołdowicz
31 C Łukasz Walotek, Andrzej Grygorowicz Witold Smolarczyk
32 C Andrzej Jodłowski, Andrzej Chyżyńsk Ryszard Buzała
33 C Rafał Żołna, Piotr Bełkowski Mariusz Stępień
34 C Krzysztof Lewicki, Wojciech Siniłło Bartłomiej Kędziorek
35 C Filip Sadowski, Paweł Kubicki
36 C Przemysław Dobosz, Dawid Kołacki
37 C Szymon Jągowski, Rafał Adam
38 C Przemysław Ozga, Bartosz Piotrowski Mariusz Sudomirski
39 C Ryszard Gabryelczyk, Marcin Gabryelczyk Robert Kubiak
40 D Mateusz Bełko, Kamil Cyran Paweł Cyran
41 D Leszek Ataman, Tomasz Rakowski Bogdan Biskupek
42 D Sylwester Kocik, Ireneusz Antosik Patryk Niżyński
43 D Jakub Kowalski, Piotr Śpiączka
44 D Daniel Lisy, Kacper Kutrzeba
45 D Grzegorz Śnieżek, Andrzej Ciesielski
46 D Grzegorz Kamiński, Paweł Fydrych Szymon Kamiński
47 D Mirosław Rakuś, Eryk Stankiewicz Adam Stankiewicz
49 D Krzysztof Przybylak, Grzegorz Janicki Mariusz Bednarek
50 D Dariusz Ratajczak, Rafał Dąbrowski
51 D Dawid Cierocki, Marcin Jaroń

 

Mapa stanowisk

Zawody potrwaja do 9 października, a ich wyniki można śleczić na straonie www.pcm2020x.pl.

The following two tabs change content below.
Emil Leksiński

Emil Leksiński

Emil Leksiński

Ostatnie wpisy Emil Leksiński (zobacz wszystkie)

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment