PREDATOR – nowy model od ProLam

prolam predator

Ceniony producent łódek zanętowych ProLam opublikował informacje o oficjalnym rozpoczęciu produkcji nowej łodzi PREDATOR.

Na stronie producenta czytamy:

„Produkcja ruszyła!

Z przyjemnością ogłaszamy, iż prace nad nową łodzią do wywozu zanęty PREDATOR zostały zakończone. Po dopracowaniu wszystkich szczegółów i całosezonowych testach możemy z czystym sumieniem ruszyć z produkcją. Mamy nadzieję że łódka spełni Wasze oczekiwania pod względem wizualnym, technicznym jaki i użytkowym.

Koszt podstawowej wersji łodzi Predator to 3 400 zł brutto. Na zakupioną łódkę otrzymujecie rachunek oraz gwarancję która zaczyna się z początkiem sezonu 2018. Tak więc łodzie zamówione w okresie jesienno-zimowym 2017/2018 będą miały gwarancję ważną do 31 marca 2020 roku.

Łódki budowane będą według kolejności w jakiej zostały zamówione, dlatego przybliżony czas realizacji będziemy podawać na bieżąco, jak w przypadku Huntera. Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie pod numer 788 510 836 oraz mailowo na adres prolam@prolam.eu

W skrócie:

Predator, jest to łódka zanętowa typu trimaran z dwoma oddzielnymi komorami zanętowymi. Przeznaczona jest na mniejsze zbiorniki na których nie ma dużej fali. Jej zaletą są niewielkie wymiary i waga, dzięki czemu łódka jest bardzo poręczna oraz wygodna w użytkowaniu jak i transporcie. Zadbaliśmy również o jej wodoszczelność, nie musicie martwić się nawet w największy deszcz oraz spokojnie możecie myć ją pod bieżącą wodą. Nowoczesny akumulator typu Li-lon, z możliwością ładowania łodzi z gniazdka zapalniczki samochodowej, pozwala na ładowanie w niemalże każdych warunkach. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie produktu na najwyższym poziomie. Mocne diody, wyświetlacz z procentowym zużyciem baterii, akumulator Li-lon, innowacyjny napęd strumieniowy, projektowana przez nas elektronika oraz dopracowane szczegóły. To wszystko składa się na wyjątkowy produkt.

Specyfikacja techniczna:

• Rodzaj kadłuba: trimaran
• Materiał kadłuba: laminat poliestrowo- szklany
• Kolory do wyboru:
– Góra: żółty, czerwony, zielony
– Dół: czarny, biały
• Wymiary: długość 51 cm, szerokość 38 cm, wysokość 20 cm
• Waga łodzi gotowej do pływania: 3,5 kg
• Zasilanie: Akumulator typu Li-lon 3S2P: 11.1V, 7Ah
• Napęd: silnik szczotkowy klasy 550, 12V 10 000 RPM
• Czas pływania: do 2 godzin
• Czas ładowania: +/- 2 godziny
• Prędkość maksymalna: około 1 m/s
• Cena: 3 400 zł brutto (w tym VAT 23%)

prolam

Kadłub: Predator jest to łódź typu trimaran o nowoczesnym, agresywnym wyglądzie, wyposażona w 2 niezależne komory zanętowe otwierane przy pomocy aparatury zdalnego sterowania. Łączna pojemność komór wynosi ok. 4 litry, natomiast maksymalny udźwig łodzi to 3 kilogramy. Pływaki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stawiały jak najmniejszy opór hydrodynamiczny oraz stabilizowały kurs modelu, przy zachowaniu maksymalnego możliwego do uzyskania wyporu.

Napęd: Model napędzany jest przy pomocy pojedynczego silnika szczotkowego klasy 550. Śruba napędowa zamknięta została w dyszy osłonowej, pełniącej jednocześnie rolę turbiny. Całość została zabezpieczona od spodu demontowalną osłoną, której zadaniem jest zabezpieczanie przed dostawaniem się zanieczyszczeń w okolice śruby napędowej. Sterowanie odbywa się przy pomocy wewnętrznego steru, który przy całkowitym wychyleniu drążka steru, zamyka połowę dyszy przekierowując tym samym całą strugę w żądanym kierunku.
Manewrowanie łodzią odbywa się przy użyciu tylko jednego drążka.

Elektronika: Cała elektronika zamontowana w łodzi zaprojektowana została bezpośrednio do łodzi Predator i jest ona wykonywana przez firmę ProLam.

Każdy model zawiera regulowane z pozycji aparatury oświetlenie nawigacyjne przednie oraz tylne, oświetlenie burtowe i sygnalizację otwarcia klap w postaci zmieniających kolor tylnych świateł oraz doświetlających się w przednich światłach diod o średnicy 3 mm. Otwarcie każdej komory spustowej, sygnalizowane jest innym kolorem.

Poziom naładowania akumulatora można stale monitorować przy pomocy wyświetlacza zamontowanego z tyłu łodzi, którego wskazania wyrażone są w procentach. W chwili, gdy wartość na wyświetlaczu spadnie do „0%”, wyświetlacz gaśnie dając tym samym sygnał, że akumulator należy podłączyć do ładowania. Dodatkowo poziom naładowania łodzi wyświetlany jest na aparaturze zdalnego sterowania, co pozwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania akumulatora, niezależnie gdzie znajduje się nasz model.

Do każdej łodzi dodawana jest ładowarka mikroprocesorowa z funkcją balansowania cel, co ma znaczący wpływ na żywotność załączonego pakietu Li-lon. Dołączona do zestawu ładowarka umożliwia ładowanie łodzi zarówno z sieci jak i z akumulatora samochodowego, przy czym to użytkownik definiuje prąd (czas) ładowania.

Aparatura: Za sterownie łodzią odpowiedzialna jest 10 kanałowa aparatura FlySky FS-i6X. Aparatura daje możliwość stałego monitorowania mocy sygnału ( zasięgu łodzi) oraz gwarantuje zasięg na poziomie 200- 250 metrów. Ilość kanałów jest wystarczająca, aby obsłużyć sterownie łodzią, oświetlenie nawigacyjne, halogen, echosondę, otwarcie klap oraz włącznie echosondy. Dodatkową zaletą aparatury jest programowalny autobieg, pozwalający na pływanie łodzią bez konieczności trzymania drążka gazu. Po ustaleniu prędkości łódka będzie płynąć w zadeklarowanym kierunku.

Oferowane opcje dodatkowe:

W ofercie posiadamy szereg opcji dodatkowych pozwalających na zwiększenie funkcjonalności łodzi oraz dostosowanie jej do swoich potrzeb:
• Echosondy:
– Kolorowa echosonda bezprzewodowa Toslon TF500 – 2050 zł + 250 zł montaż (w cenie montażu uwzględniono dodatkowy akumulator Li-lon 3,5 Ah montowany w łodzi),
– Kolorowa echosonda bezprzewodowa z GPS, Toslon TF640- 3840 zł + 250 zł montaż (w cenie montażu uwzględniono dodatkowy akumulator Li-lon 3,5 Ah montowany w łodzi),
– Koszt montażu echosondy do gotowej, sklejonej łodzi, ze względu na konieczność rozklejania kadłuba wynosi 450 zł.
• Wymiana akumulatora na Li-lon 10,5 Ah: 90 zł (akumulator zalecany do łodzi wyposażanych w echosondę )
• Wymiana akumulatora na Li-lon 14 Ah: 120 zł
• Dodatkowy akumulator Li-lon 7 Ah: 310 zł
• Dodatkowy akumulator Li-lon 10,5 Ah: 400 zł
• Dodatkowy akumulator Li-lon 14 Ah: 430 zł
• Demontowalny halogen, włączany z pozycji aparatury: 120 zł (halogen posiada 3 tryby pracy)
• Pokrowiec do łodzi: 180 zł

Wszystkie podane ceny, są to ceny brutto w tym VAT 23%”

Więcej na FanPage marki —- >  https://www.facebook.com/ProLam-825189617523046/

lub na stronie http://www.prolam.pl/

The following two tabs change content below.

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment