Wspaniały pomysł na Zawody Dwóch Pokoleń Karola „KARpOL” Wiatrowskiego

Poczytajcie o idei młodego niestrudzonego karpiarza Karola „KARpOL” Wiatrowskiego! Wspaniały pomysł któremu gorąco kibicujemy!
Oto wypowiedź Karola:

Pierwsze w Polsce zawody dwupokoleniowe.

Pewnego zimowego dnia w mojej głowie zrodził się plan na organizację zawodów dwupokoleniowych pn. „Starcie Dwóch Pokoleń”.
Mój pomysł omówiłem z tatą, który uznał go za ciekawą inicjatywę.
Zawody miałyby polegać na tym, że w zawodach startują tylko drużyny karpiowe, w których składzie jest: tata + syn (lub córka), ewentualnie mama + syn (lub córka), czyli drużyny dwupokoleniowe.
Kolejnym krokiem na realizację tego projektu było spotkanie w trakcie Targów Wędkarskich „Rybomania 2017” w Poznaniu z Zarządem Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego w osobach: p. Paweł Stępień, p. Piotr Spławski i p. Kamil Spławski oraz z p. Piotrem Świerczyńskim i przedstawienie mojej propozycji na tym szczeblu decyzyjnym.
Pomysł zainteresował wspomniane osoby, które obiecały przedstawić moją inicjatywę na Walnym Zebraniu Członków PFWK w dniu 05 marca 2017 r.
Nieoficjalnie wiem, że doszło do akceptacji mojego projektu.

Jestem inicjatorem pierwszych w Polsce zawodów dwupokoleniowych. Będzie to wspaniała impreza integracyjna i doskonała familaryzacja dwóch pokoleń karpiarzy. Doskonała okazja do podpatrywania starszych karpiarzy i obserwacji rywalizacji młodych wilków.
Zawody odbędą się na Łowisku specjalnym PFWK Szmaragdowy Staw w miesiącu wakacyjnym.

Więcej szczegółów przybliży wkrótce PFWK oraz portal karpiarze.pl
Cieszę się, że są osoby, z którymi ciekawe pomysły mogą być wcielone w życie!

Więcej informacji uzyskacie u Karola Wiatrowskiego na Facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100012505206693

 

The following two tabs change content below.

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment