Bartosz Trociuk – piękne wyniki z PZW

Relacja Bartka:

„Kolejna wyprawa w poszukiwaniu dużych karpi, kolejny raz na cel obrałem piękną wodę PZW w okolicach Wegorzyna. Woda dość duża i trudna, ale nie ma co się łamać trzeba działać! Na zestawach niezawodny haczykowy banan 20 mm Carpioball i Słodka Kukurydza.

Wszystko zasypane seria Standard. Co ta noc przyniesie nie spodziewałem się w najśmielszych snach. Miałem takie marzenie złapać karpia o wielkich łuskach, no i od 3 lat nie mogłem przebić się przez swoja życiówkę 19.2 kg, ta noc była wyjątkowa razem z kolega Pawłem piwkowaliśmy sobie rozmawiając o przyponach i niezapomnianych holach karpi.

Nadszedł czas na spanie bo lekko nas zmogło po % ale długo nie pospaliśmy branie kolo godziny 1 w nocy na Słodka Kukurydze. Podnoszę kija wskakuje na ponton i walczę z rybą, po kilkunastu minutach mam go w podbieraku duży naprawdę duży gruby karp mówię do Pawła.

Ryba do worka i szybka wywózka rano będziemy dokładnie się przyglądać zdobyczy. Minęło może 3 h godziny kolo 4 nad ranem ten sam kij Piiiiiiiiii piiiiipiiiipiii podnoszę i siedzi. Długa i ciężka walka, splątałem się w drugi zestaw, ryba kręciła mną jak chciala, ale w końcu mam ją !!! Krzyczę jest, jest moje marzenieeee ! Wielkie łuski piękny karp !!! Po wywózce do rana się już nic nie działo.

Ważymy ryby, pierwszy idzie łuskacz waga pokazała 17.8kg mega zadowolenie i jedno z marzeń zaliczone !!! Karp wraca w mega kondycji do wody. Druga ryba wydaje się dużo cięższa waga nie kłamie mam nową życiówkę 19.7 kg !!!! Ajjjj tak nie wiele zabrakło do magicznej 20stki
Jest pięknie mega się ciesze!!! Dwa marzenia w jedną noc spełnione! Petarda!!!

W dzień już było spokojnie, dopiero w nocy pawla sygnaly daja czadu jest ryba! Piekna walka z pontonu i mamy go! Waga pokazała 13.5kg skuteczne nęcenie i kulka Słodka Kukurydza zostaje mistrzem tej zasiadki. Kolejna doba upływa bez pika ryby się zmyły pogoda się zmieniła. Czas się pakować, jeszcze tu wrucimy, bo jest po co. Kulasy zdały kolejny pozytywny egzamin!
Pozdrowki Ejaaaaa”

kulki carpioball
The following two tabs change content below.

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment