wtorek, 28 listopada, 2023

BookingFish.eu – fishing around the world

BookingFish.eu – fishing around the world to system Rezerwacji Łowisk, Zawody, Wyprawy, Blog i Produkty. Do tej pory znany był wszystkim jako rezerwujlowisko.pl i easyfishing.pl. Obecny kształt strony www.bookingfish.eu to nowa odsłona.
Strona www
Na Bookingfish.eu dostępna jest baza łowisk polskich jak i zagranicznych. Znajdziesz tu opisy, warunki, regulaminy obowiązujące na łowiskach i wiele informacji przydatnych podczas pobytu nad wodą. W polskiej bazie łowisk dzięki systemowi rezerwacji możesz sprawdzić dostępność stanowisk i zarezerwować je w wybranym przez ciebie terminie.
System rezerwacji stanowisk na łowisku
W ofercie systemu rezerwacji znajdziesz sporo polskich łowisk. Wśród nich:
BookingFish.eu – fishing around the world organizuje wyprawy na zagraniczne łowiska. W ofercie znajdziesz terminy wypraw na topowe łowiska w całej europie. Oferta cały czas jest rozwijana i poszerzana zgodnie z twoimi oczekiwaniami a aktualna oferta znajduje się w zakładce WYJAZDY.
Propozycja wypraw na rok 2021

Istnieje też możliwość organizacji wyprawy dla klentów indywidualnych. Wtedy to ty decydujesz, na które łowisko chcesz pojechać. Jeżeli chcesz zorganizują Ci wyprawę nawet na EuroAqua.

BookingFish.eu – fishing around the world jest organizatorem zawodów karpiowych. Cyklicznie organizuje Mistrzostwa Polski Juniorów oraz eliminacje do IBCC i Stairs2Hell.
Zawody karpiowe w 2021

BookingFish.eu – Fishing Around The World cały czas się rozwija i dopasowuje do twoich potrzeb. Dzięki temu możemy spodziewać się ciągłego poszerzenia oferty i wprowadzania nowych elementów systemu. zapraszamy na stronę www.bookingfish.eu gdzie znajdziesz swoje łowisko.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły