Catch report Retman Carp Fishing

Drugą część urlopu mieliśmy spędzić w domu ale wymyśliliśmy po Miłoszewie wędkujemy dalej mało nam…..🎣🎣🎣
Szybko sprawdziliśmy gdzie są wolne miejscówki na BookingFish.eu – fishing around the world i jedziemy. Pod uwagę braliśmy : termin, odległość  i dostępność wybraliśmy Łowisko Tuszynek, na które to zawitaliśmy po raz pierwszy. Łowisko to jest pięknie umiejscowione otoczone lasem pełnym jagód i nie tylko. Woda  to około 22h i głębokości od 2 do 3.5m jest bardzo zamulone. Myślimy, że 1 metr mułu to norma chociaż znaleźliśmy też w miarę twarde place i to właśnie z nich mieliśmy 2 rybki, skusiły się na #BioMarine z #Munchbaits.
 
Jedną nam się udało uwiecznić na fotce druga niestety nam zwiała 🤣🤣🤣 Woda nie należy do najłatwiejszych. Jesteśmy zadowoleni, że nie wracamy o blanku.
Łowisko POLECAMY 👍👍👍ale żeby nie było za słodko to przydał by się jakiś wychodek w pobliżu stanowisk (prysznic i wc jest u opiekuna łowiska i bardzo się to chwali😁), niedługo będzie w lesie i nad wodą więcej srajtaśmy jak jagód 😭😭😭 My zebraliśmy nowe doświadczenia i mocny trening w stawianiu zestawów z pontonu. Testowaliśmy też podczas naszego urlopu sygnalizatory #TCT, które to posiadają czujnik ruchu i lampkę namiotową, która też sygnalizuje brania, sygnałki dały radę mieliśmy 7-8 dni deszczu i żyją 😁😁😁
 
Pozdrawiamy
Anita i Robert
ps.Dziekujemy za wspólną zasiadkę
Antek Borkowski i Tata Antka Krzysztof 👏
 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]