niedziela, 10 grudnia, 2023

Grawer laserowy na drewnie

 

Witam dzisiejszy wieczór chciałbym poświęcić propozycji z której to skorzystaliśmy jako Karpiarze pl. Długo szukaliśmy pewnego rodzaju reklamówki naszego portalu i natknęliśmy się na propozycje jednego z naszych czytelników Dominika Oleszyńskiego który to wytwarza dość zjawiskowe rzeczy metodą graweru laserowego na drewnie. Co dla nas było dość ciekawą rzeczą i wartą uwagi.


Dominik sam opisał w kilku zdaniach swoje możliwości jeżeli chodzi o rzeczy które wykonuje: Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie wszystko (dowolne kształty , napisy , obrazki itp.) ogranicza nas jedynie wielkość, która na ten moment maksymalnie wynosi 30×20 cm, ponieważ nie posiadamy na dziś większej maszyny. Jesteśmy otwarci na wykonywanie projektów i przesyłanie ich do akceptacji , wystarczy tylko wykazać zainteresowanie i się skontaktować. Wykonujemy rzeczy na każdą okazje nie tylko rzeczy związane z wędkarstwem. Na ten moment wykonywaliśmy wypalane zdjęcia , loga różnych firm , breloczki , magnesy , dyplomy , podziękowania , wizytówki , zawieszki do samochodów, tabliczki , zaproszenia i metryczki.
Niejeden z nas karpiarzy posiada zdjęcie swojego PB a jest to bardzo ciekawa alternatywa do zdjęcia w ramce. Nie wspominając o Dyplomach lub podziękowaniach na zawody…. naprawdę oryginalna rzecz.
odnośnik do kontaktu z Dominikiem poprzez jego stronkę – GrawDom
Zapraszamy do odwiedzin profilu Dominika i zapoznania się z ofertą tych jakże oryginalnych wyrobów.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły