„Karpiarze dla Zuzi” – relacja z zawodów

#KarpiarzedlaZUZI
#WartoJestPomagać
#PodsumowaniePoZawodach

Tak więc… Trzech Adminów brało udział w taj szczytnej imprezie (pomagali też troszkę w organizacji). Napiszę parę słów na podsumowanie Charytatywnych Zawodów ” Karpiarze dla Zuzi”
Była to dość ciężka impreza ze względu na obecnie panującą „pandemię” ale nie poddawaliśmy się i daliśmy radę dopiąć wszystko tak, żeby zawody się odbyły. Mimo potknięć…. wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość i wiemy co trzeba poprawić…. Nadmienię że, były to nasze pierwsze zawody na tak dużą skalę, mieliśmy obawy czy damy radę ale … wzajemne wsparcie dało pozytywny rezultat i teraz też jesteśmy mądrzejsi. w tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim, którzy po zakończeniu dali nam cenne wskazówki co jest do poprawy w pierwszej kolejności !!! dziękujemy za te cenne uwagi tym bardziej od tak zacnych dla nas osób z dużo większym doświadczeniem. Finał jest taki że, wiemy co zmieniać i za rok wybierzemy kolejne dziecko któremu, będziemy chcieli pomóc.
Z ramienia Portalu karpiarze.pl i Karpiarze dla Zuzi bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy byli z nami i wspomagali jak tylko mogli. Nie będę tutaj wszystkich wymieniał bo było ich bardzo dużo !!! odeślę was do strony Karpiarze dla Zuzi gdzie podziękowaliśmy wszystkim , możecie zobaczyć tam ilu wspaniałych ludzi i firm wspierało naszą akcję.
Na podsumowanie:
Zwycięzcy
1 miejsce stanowisko 37 Jacek Piasek i Marek Piasek 87,440
2 miejsce Marcin Kościk i Rafał Kalita 85,870
3 miejsce Krystian Winnowicz i Aleksander Winnowicz 85,530
Gratulujemy . Dziękujemy Uroczysko Karpiowe za możliwość zorganizowania u was zawodów Karpiarze dla Zuzi .
Zwycięzcy sektora 1 – Krzysiek Pietkiewicz i Marcin Korzeniewski
Zwycięzcy sektora 2 – Kamil Wiak i Tomasz Pawlak

Wielkie dziękuję również dla Krzysztof Rosner i Uroczysko Karpiowe

#PowaPacs #Wychwood #MunchBaits #PVAHydrospol
Pozdro Karpiowe Świry
Kuba_Carpangler

 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]