Karpiowy Janusz – Łowisko 333 Popowo

Zapraszamy na kolejną produkcję Karpiowego Janusza. Tym razem materiał z Łowiska 333 Popowo czyli „ŁOWISKO 333 POPOWO WSPÓLNA ZASIADKA Z KARPIOLOGIEM?”.

„Zasiadkę na Łowisku 333 Popowo zaplanowałem już w ubiegłym roku i nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki szok przeżyłem dowiadując się że w tym samym terminie, 2 stanowiska dalej zasiada tam również Karpiolog 😃

Widzowie naszych kanałów od dłuższego czasu proponowali nam wspólny wypad nad wodę, ale jakoś nigdy nie udało się zgrać terminów, dlatego wykorzystaliśmy takie niezapowiedziane spotkanie i nagraliśmy dla Was krótki film z tej zasiadki.

Kilka słów o łowisku:

Popowo to nowo powstałe łowisko karpiowe o powierzchni 5 ha, znajdujące się w okolicy Poznania.

Zbiornik ma bardzo urozmaicone ukształtowanie dna, dostęp zarówno do płytkiej jak i głębokiej wody na każdym stanowisku.

Stanowiska znajdują się tylko po jednej stronie zbiornika i mają widok na las. Każde z nich jest inne i ma swój wydzielony teren na wodzie.

Bardzo dużym udogodnieniem jest dostęp do prądu oraz wyposażenie każdego stanowiska w: łódkę, kołyskę, matę pływająca, podbierak, worek pływający, wagę oraz trójnóg.

Duża populacja karpi w przedziale 10-15kg, ale trafiają się również perełki 20+ 😉

Zapraszam serdecznie na film”

Karpiowy Janusz

[youtube]https://youtu.be/jVWnSOKAp90[/youtube]

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]