ŁOWISKO CICHA WODA

Łowisko wędkarskie ” Cicha woda ” powstało w 1997 roku z myślą o zapewnieniu wszystkim miłośnikom przyrody i zwolennikom rodzinnego wypoczynku na łonie natury możliwości spędzenia miłych i niezapomnianych chwil. Już w odległości 20 km od przepełnionego miejskim zgiełkiem Lublina, można zapomnieć o cywilizacji i spotkać wielu dzikich przedstawicieli rodzimej fauny i flory. Łowisko otoczone jest pięknym mieszanym lasem z przewagą liściastego drzewostanu, w którym grzybiarze bez problemu zaopatrzą swoją spiżarnię na zimowe dni.

W chwili obecnej dysponujemy 2 stawami, na których w okresie wiosenno-letnio-jesiennym, gdy zbiorniki są wolne od pokrywy lodowej, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu możemy swobodnie relaksować się przy wędce. Gatunkami przeważającymi w ichtiofaunie łowiska są karpie, amury i sumy, które osiągają u nas imponujące rozmiary. Do gatunków często łowionych przez wędkarzy należy zaliczyć również szczupaka, sandacza, lina, okonia, płoć, karasia i bolenia.

Coroczne zarybianie łowiska zapewnia stałą obecność w/w gatunków w naszej ichtiofaunie jak i daje wędkarzom możliwość szerokiego zweryfikowania swoich umiejętności przy połowie poszczególnych gatunków. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami wolnego czasu. Życzymy miłego pobytu i niezapomnianych chwil z naszymi walecznymi rybami. Prosimy również o uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania i urządzenia łowiska, które przyczynią się do polepszenia komfortu wypoczynku. 

 

Łowisko “Cicha Woda”

Niedrzwica Duża

Wojciech Skowroński
lowiskocichawoda@gmail.com

+48 691 605 715

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The following two tabs change content below.
Założyciel, pomysłodawca, administrator i redaktor w jednym. Portal karpiarze.pl to mój drugi dom. Wszelkie informacje w temacie współpracy znajdziesz w zakładce Współpraca lub pod adresem email admin@karpiarze.pl

Ostatnie wpisy Łukasz Kusak (zobacz wszystkie)

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

One Thought to “ŁOWISKO CICHA WODA”

Leave a Reply