niedziela, 10 grudnia, 2023

ŁOWISKO OLEŚNIKOWA DOLINA

    Łowisko kryjące się pod nazwą „Oleśnikowa Dolina” znajduje się ok 60 km od Warszawy w okolicach Grójca. To urokliwe miejsce jest doskonałą propozycją dla wędkarzy mniej i bardziej doświadczonych chcących wraz z rodziną bądź w samotności wypocząć w ciszy i spokoju. Ci mniej doświadczeni, wciąż zgłębiający tajniki karpiowania mają możliwość badania zróżnicowanego dna a także radzenia sobie z zaczepami występującymi w wodzie, ale spokojnie woda w większości nie będzie stanowić dla was większego problemu dzięki cennym radom, które zawsze chętnie udziela właściciel łowiska. Przyjeżdżając nad wodę za niewielką dopłatą mamy możliwość wjechania oraz pozostawienia naszego samochodu na burcie tuż przy naszym stanowisku, co znacznie ułatwia rozpakowanie i spakowanie naszego sprzętu. Każde stanowisko jest świetnie przygotowane i zapewnia możliwość rozstawienia namiotu. Do dyspozycji wędkarzy na stanowiskach są również wiaty, z czego część z nich posiada zasilanie 230V. Na stanowiskach znajdują się także kosze na śmieci pozwalające zachować czystość i porządek oraz schodki ułatwiające dostęp do wody.
Na terenie łowiska znajduje się również sklepik, w którym prowadzona jest sprzedaż zanęt oraz niewielkich akcesoriów wędkarskich.

Oleśnikowa Dolina to nie tylko Łowisko, zapewnia również salę konferencyjno-szkoleniową, dobrą kuchnię, organizację przyjęć oraz noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych a także w kompleksowo wyposażonych domkach znajdujących się na wyspach będących na terenie łowiska, z których mamy możliwość wędkowania. Do dyspozycji mamy domek 4 oraz 6 osobowy.

[foogallery id=”1038″]

Szczegóły

Na łowisko składają się 3 połączone stawy. Dwa główne to stawy typowo karpiowe z największymi rybami, które mogą swobodnie przepływać między jednym stawem a drugim. Trzeci staw to woda przygotowana dla wędkarzy łowiących na spławik lub feeder, w którym ryba jest odpowiednio mniejsza. Wielkość stawów to około 4,3 ha, przez które przepływa (z północy na południe) rzeczka Mogielanka. Głębokość zbiorników waha się od 0, 80 do 2, 5 m. – średnio 1, 5 m. Dno jest zróżnicowane z mulistymi fragmentami oraz twardymi górkami. Występują również zaczepy w szczególności w północnej części zbiornika na wysokości 2 wysp.

https://youtu.be/vuen_PKynh4

20160915_035834

Rezerwacja on-line

Zapraszamy do korzystania z systemu rezerwacji on-line łowiska. W łatwy i szybki sposób możesz zarezerwować wybraną miejscówkę (stanowisko) bez wychodzenia z domu.
Rezerwacja

  • Zakładasz konto w systemie
  • Wybierasz wolne stanowisko i termin pobytu
  • Składasz rezerwacje ,  w weekendy minimalny czas rezerwacji stanowisk to jedna doba  – dotyczy stanowisk 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
  • Wpłacasz na konto  kwotę wynikającą z długości pobytu .
    Numer konta     58 9291 0001 0071 8396 30000010
  • Jeśli w ciągu 3 dni nie otrzymam  przelewu , następnego dnia rezerwacja traci ważność i jako rezerwacja oczekująca może być sprzedana każdemu kto chce za nią zapłacić. Uwaga liczy się moment zapłaty , po przyjęciu zapłaty miejsce jest zarezerwowane na pewno i wtedy jest podkreślone  na czerwono. Rezerwacja podkreślona  na żółto (oczekująca) oznacza tylko chęć przyjazdu na łowisko, pełna rezerwacja i pewność zarezerwowania miejsca   tylko po wpłacie.
  • Potwierdzenie otrzymasz na swój adres e-mail po zaksięgowaniu wpłaty. W tytule wpłaty musi być imię nazwisko i numer stanowiska i data rezerwacji od – do.
  • Przychodzisz na łowisko i masz pewność że wybrane stanowisko czeka na ciebie.

Rybostan

W stawie pływają następujące gatunki ryb: karasie – również złociste, płocie, liny, karpie (do 24,20 kg kg), karpie koi, amury (do 17 kg), tołpygi, sumy (do 78,90 kg), szczupaki (do 13,50 kg), sandacze, jesiotry, pstrągi, okonie i inne.

 


Kontakt
Strona Łowiska:
Oleśnikowa Dolina
Facebook:
Oleśnikowa Dolina Fanpage

Adres:
Oleśnik 1
05-620 Błędów

Tel. kontaktowy:
+48 603-959-660

Adres e-mail:
olesnik@olesnik.pl

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły