wtorek, 28 listopada, 2023

“MOONFIN.PL” – IV POLSKA BITWA KARPIOWA – Dzień trzeci

Dziś zakończył się trzeci dzień zawodów “MOONFIN.PL” – IV POLSKA BITWA KARPIOWA na Jeziorze Miłoszewskim. Do godziny 20:00 zawodnicy startujący w zawodach złowili 30 ryb o łącznej wadze 319,460 kg. W sektorze Strategy złowiono już 20 ryb. W sektorze Ridgemonkey mamy 4 karpie. W sektorze Sonik zawodnicy złowili 4 ryby. Dziś złowiono też pierwszą rybę w sektorze Meus.

Pod koniec dnia na prowadzenie wysunęła się drużyna ze stanowiska 47 czyli Rafał Ginter Zbigniew Ginter z sektora Strategy. Chłopaki mają komplet w tym już dwie ryby 20+, a ich aktualny wynik to 58,550 kg.

Kolejne miejsce zajmują chłopaki ze stanowiska 26 czyli Mateusz Węsierski i Paweł Ciszewski, którzy dołowili swoją trzecią rybę. Prowadzą w sektorze Sonik z rybami o wadze 46,750 kg.

Trzecie miejsce zajmują zawodnicy ze stanowiska 38 w sektorze Ridgemonkey. Wojciech Puziak, Gracjan Michałowski i Norbert Zieliński złowili kolejną rybę i umocnili się na prowadzeniu w sektorze.

Na czwarte miejsce wskoczyli liderzy sektora Meus, łowiący na stanowisku 22 – Damian Procek i Wojciech Janoszek.

Na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej spadli zajmujący drugie miejsce w sektorze Strategy – Marek Karbownik, Adrian Sikora i Jacek Wasik z wagą ryb 55,420 kg.

Piękną rybę 20+ ze stanowiska 4 złowił Oskar Nowicki. Ryba o wadze 21,010 kg jest nowym PB Oskara więc było kolejne lanie wody. Oskar pierwszy raz łapie na metodę Zig Rig, której jak sam powiedział uczył się z filmu Karpiowego Janusza z zeszłorocznej edycji zawodów.

Drugą rybę złowili też zawodnicy ze stanowiska 46.

Do gry w zawodach weszło też stanowisko 7.

Pierwszą rybę złowiło też stanowisko 44.

Klasyfikacja Sektorowa:

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły