wtorek, 28 listopada, 2023

Munch Baits – Citrus Blend

Kolejna odsłona spożywki dla naszych milusińskich. Pod lupę🧐 leci seria przynęt Munch Baits smak Citrus Blend.
 
Dość ciekawa a zarazem popularna propozycja nowej firmy która dość mocno wskoczyła na Polski rynek karpiowy.
Zestaw poddany „obadaniu” to jedna z 5 propozycji firmy Munch Baits o nazwie CITRUS BLEND.
Kulki tonące, wafters, pop up oraz gotowy stic-mix oraz zalewka której przyjżymy się w następnej odsłonie.
Kulki tonące ciekawa konsystencja mega puszysta nie zbita… Nafaszerowane ziarnami konopii o barwie zółtej (zresztą jak całą serią Citrus) . Po wrzuceniu do wody odrazu intensywnie pracują wydalając z siebie bardzo przyjemny zapach owoców cytrusowych. Bardzo stabilne nawet powyżej 24h. Nie rozwalają się szybko pozostawiając jedynie powłokę zewnętrzna delikatnie rozpuszczoną.
Co do pop up oraz waftersów przykuło moja uwagę bardzo mocna wyporność kulek pop up oraz delikatnie smużą kolorem . Wafters kształt typowego dumbelsa odbiegający nieco bledszą barwą od reszty zestawu ( prawdopodobnie wina zastosowanego mixu wraz z barwnikiem).
I chyba najlepsze uzupełnienie całego zestawu czyli dedykowany gotowiec w formie stic-mix. Opakowanie 1kg z zawartością ciekawej mieszanki mixu oraz mielonych konopii i rzepiku. Jako gotowiec już nasączony atraktorem i lekko wilgotny w proporcjach idealnych pod przykładowo Worki lub tunele pva – działanie przedstawiłem w filmie.
Miałem przyjemność połowić na ten zestaw i jestem mile zaskoczony efektami. Jest to bardzo ciekawa propozycja na polskim rynku szczególnie że firma Munch Baits jest firmą rodzinną dość dużą „manufaktórą” która posiada tylko pięć wyjątkowych serii smakowych oraz inne dodatki jak ziarna i mixy które postaramy się wam wkrótce przybliżyć.
 
Zachęcam do obejrzenia filmu z pracy stic – mixu. 😉
Andrzej Gawor.
Munch Baits
Sklep Wędkarski Trotka
ARGUS 13
UnderCarp
PVA Hydrospol – International
 
 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły