niedziela, 10 grudnia, 2023

Nić i taśma PVA

Nić czy taśma??? Co warto użyć??
Przedstawiamy produkty PVA Hydrospol – International i trzy opcje do wyboru:
  • Nić
Najbardziej tradycyjna nitka pva, tradycyjna lecz zaplatana z sześciu włókien pva co wzmacnia ją i możemy zawiązać nią tradycyjne woreczki, zrobić „wianuszki” z kulek czy innych przynęt np. orzech tygrysi, ziarna kukurydzy czy nawlec pellety z dziurką. W opakowaniu 20m. Czas rozpuszczania zależny od temperatury wody, oscyluje w okolicach: do 45 sec.
  • Nić Extra Strong
Nić, która wyglądem i kształtem przypomina fluorocarbon, główne przeznaczenie to „wianuszki / różańce” z kulek, ziaren i orzechów. Dużym plusem nici extra strong jest to że, jej czas jest dużo dłuższy niż tradycyjnej nitki, chłopakom na słowacji udało się przerzucić zestaw a nić jeszcze była na miejscu, wg. informacji jakie dostaliśmy czas rozpuszczania jest do max 4/5 minut zależne od temperatury wody.

  • Taśma PVA
Bardzo przydatna taśma o wielu zastosowaniach, od robienie „wianuszków / różańców”, wiązania worków czy dowiązywania siatek z zanętą do końcowych zestawów. Taśma o wymiarach 16mm / 25 mikrony „grubości” , czas rozpuszczania jak przy każdym materiale PVA zależny od temperatury wody, w przypadku taśmy jest to czas do 1 minuty.

Zapraszamy bardzo serdecznie do polubienia i obserwowania:
Wiemy że, chłopaki powoli szykują pierwszy konkurs na swojej stronie zdopingujcie ich obserwowaniem i łapkami
Na stronie #PVAHydrospolPolska możecie też zobaczyć w, którym sklepie w Waszej okolicy możecie zakupić materiały #PVAHydrospol

Tak na szybko możecie je znaleźć w:

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły