NOWOŚCI FIL`A

Firma FIL Precision Systems p. Rafała Lazarowskiego,która słynie z produkcji doskonałego sprzętu karpiowego w tym z regulowanych podpórek o różnych wysokościach, buzbarów,stukadełek, stabilizatorów, oraz asortymentu z materiałów kwasoodpornych bardzo wysokiej jakości, wprowadza na rynek polski jak i zagraniczny, pistolet pneumatyczny do wyciskania ciasta. Pomocny przy produkcji kulek proteinowych.

 

Własna koncepcja projektowa

Pistolet pneumatyczny FIL

fil3

Pistolet na min. 3 kg

Wyżej przedstawione fotografie prezentują Pistolet na min. 3 kg ciasta (w zależności od konsystencji) z której po wyciśnięciu i zastosowaniu rolownicy otrzymujemy własne kulki. Urządzenie jest pneumatyczne w zawiązku z powyższym możemy je podłączyć pod kompresor. Wymagane ciśnienie robocze w zależności od struktury ciasta kształtuje się na poziomie od 2-4bar. Jest to w zupełności wystarcząjace przy uprzednim posmarowaniu wewnętrznym tuby pistoletu olejem. Tłok wykonany jest z wysokiej jakości poliamidu o wysokości 45mm. Jakość wykonania mówi sama za siebie.

Asortyment firmy Fil Precision System mogliście obserwować na Rybomani w Sosnowcu w hali Expo Silesia na stoisku firmy Imperial Baits Polska i Sklepu karpiowego Crazy Carp, p. Krzysztofa Skiby z Kępna, który jest jednym z dystrybutorów na rynek Polski. Podczas prezentacji tego hitu rynkowego polskiego producenta pojawiało się wiele pytań na które staraliśmy się Wam naszym gościom, klientom odpowiedzieć. Jeżeli chodzi o cenę jest bardzo konkurencyjna. Macie jakieś wątpliwości i ochotę dowiedzieć się czegoś więcej piszcie lub dzwońcie do nas.

Linki do stron na których uzyskacie informację:
www.fil-ps.pl

Pistolety pneumatyczne do ciasta, własny wyrób kulek, wedkarstwo karpiowe, karpiarze, sprzęt dla karpiarzy, kulki na karpie

www.crazycarp.pl

sklep wędkarski crazy carp, wedkarstwo karpiowe, karpiarze, crazy carp,

Otrzymujecie Państwo bardzo wysokiej jakości produkt w rozsadnej cenie. Jaki? Przekonajcie się sami.
IB Team Polska Jarosław Sadłocha.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]