NOWOŚCI FIL`A

Firma FIL Precision Systems p. Rafała Lazarowskiego,która słynie z produkcji doskonałego sprzętu karpiowego w tym z regulowanych podpórek o różnych wysokościach, buzbarów,stukadełek, stabilizatorów, oraz asortymentu z materiałów kwasoodpornych bardzo wysokiej jakości, wprowadza na rynek polski jak i zagraniczny, pistolet pneumatyczny do wyciskania ciasta. Pomocny przy produkcji kulek proteinowych.

 

Własna koncepcja projektowa

Pistolet na min. 3 kg

Wyżej przedstawione fotografie prezentują Pistolet na min. 3 kg ciasta (w zależności od konsystencji) z której po wyciśnięciu i zastosowaniu rolownicy otrzymujemy własne kulki. Urządzenie jest pneumatyczne w zawiązku z powyższym możemy je podłączyć pod kompresor. Wymagane ciśnienie robocze w zależności od struktury ciasta kształtuje się na poziomie od 2-4bar. Jest to w zupełności wystarcząjace przy uprzednim posmarowaniu wewnętrznym tuby pistoletu olejem. Tłok wykonany jest z wysokiej jakości poliamidu o wysokości 45mm. Jakość wykonania mówi sama za siebie.

Asortyment firmy Fil Precision System mogliście obserwować na Rybomani w Sosnowcu w hali Expo Silesia na stoisku firmy Imperial Baits Polska i Sklepu karpiowego Crazy Carp, p. Krzysztofa Skiby z Kępna, który jest jednym z dystrybutorów na rynek Polski. Podczas prezentacji tego hitu rynkowego polskiego producenta pojawiało się wiele pytań na które staraliśmy się Wam naszym gościom, klientom odpowiedzieć. Jeżeli chodzi o cenę jest bardzo konkurencyjna. Macie jakieś wątpliwości i ochotę dowiedzieć się czegoś więcej piszcie lub dzwońcie do nas.

Linki do stron na których uzyskacie informację:
www.fil-ps.pl

www.crazycarp.pl

Otrzymujecie Państwo bardzo wysokiej jakości produkt w rozsadnej cenie. Jaki? Przekonajcie się sami.
IB Team Polska Jarosław Sadłocha.

The following two tabs change content below.
Łukasz Kusak

Łukasz Kusak

Administrator
Założyciel, pomysłodawca, administrator i redaktor w jednym. Portal karpiarze.pl to mój drugi dom. Wszelkie informacje w temacie współpracy znajdziesz w zakładce Współpraca lub pod adresem email admin@karpiarze.pl
Łukasz Kusak

Ostatnie wpisy Łukasz Kusak (zobacz wszystkie)

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Comment