Orzechy tygrysie od Carp Old School

Dawno, dawno temu, gdy karpie i amury były raczej niechcianym przyłowem, grupy entuzjastów posiadających odpowiedni jak na tamte czasy sprzęt postanowiła to zmienić. W natłoku kulek, pelletów zapominamy od czego tak naprawdę wszystko się zaczęło. Rzepik, konopie, a na haku, bo o włosie wtedy nikt nie słyszał jeszcze, kukurydza.

Do tego nostalgicznego powrotu do przeszłości skłoniła mnie firma Carp Old School i ich oferta ziaren czy orzechów tygrysich na których dziś się skupimy 👍

W natłoku obowiązków, pracy czy choćby braku umiejętności gotowania😢 Bartosz Celny wyciąga do nas pomocną dłoń i oferuje nam gotowy, dobrze przygotowany produkt w kilku najbardziej skutecznych smakach i zapachach.

🦑Blue Tiger – Squid&Black Pepper
🍈Green Tiger – Lime
🍓Red Tiger – Strawberry
🍍Yellow Tiger – Pineapple
🌶️Chili Tiger – Chili
🔥Orange Tiger – Scopex
🥥White Tiger – Coconut

Orzechy tygrysie są dosyć selektywną przynętą a na niektórych łowiskach dzięki nim łowi się największe okazy, przy czym ogranicza do minimum inny przyłów. Zapachy pięknie utrzymują się na orzechach nawet długo leżąc , dobrze przebijając się przez zapach mułu i pięknie roznosi się w wodzie kusząc ryby.

Na wodach, na których dozwolone jest nęcenie i łowienie na ziarna warto właśnie je stosować.Ten Old School daje naprawdę niesamowite efekty i naprawdę duże🐴.

Karpiarze.pl polecają 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]