wtorek, 28 listopada, 2023

Relacja z Zawodów RK BAITS – OSTOJA GÓRECKA

W dniach od 21-23.04.2017 odbywały się zawody na rozpoczęcie sezonu z RK Baits. Nie zabrakło tam również naszego respondenta! Odwiedziliśmy uczestników już w piątek, gdzie podczas wietrznej pogody zmagali się z wyjątkowo himerycznymi braniami ryb.

Łowisko Ostoja Górecka – jest wodą położoną w województwie świętokrzyskim, w niedalekim sąsiedztwie miasta Wiślica. Zbiornik na którym odbywały się zawody to około 5ha woda z dosyć pokaźnym rybostanem. Średnia głębokość to około 1,5 do 2,5m. Malownicza sceneria i obecność licznego ptactwa – tworzy z tego miejsca prawdziwy rezerwat.

Podczas rozmów przeprowadzanych z uczestnikami, taktyki były różne, od kulek, przez pelet, po kukurydzę i wszystko to czym możemy przechytrzyć karpia. Królowały zapachy rybne, sqiudy i wszystkie inne związane z dosyć intensywną zwierzęcą materią, jak i zapachy słodkie, od truskawki zaczynając na candy kończąc.

Stanowiska uczestników znajdowały się po jednej ze stron zbiornika tak aby zawodnicy mieli do dyspozycji całą długość wody.

 

 

Łączna wartość nagród przekroczy 6500zł.

Do wygrania będą:

I-sze miejsce: 2 szt. Cruzade Brolly System 55″ Prologic + 2X po 10kg kulek RK Baits z serii Premium + dwa puchary

II-gie miejsce: 2 szt. Tri-Sky Pod Prologic + 2X po 5kg kulek RK Baits z serii Premium + dwa puchary

III-cie miejsce: dwa komplety sygnalizatorów wraz z centralką Prologic Firestarter PRO 3+1 + 2X po 5kg kulek RK Baits z serii Premium + dwa puchary

Big Fish: 10kg kulek RK Baits z serii Premium + Pudełko kulek Pop-up + Pudełko kulek hookers + puchar

First Fish: 5kg kulek RK Baits z serii Premium + Pudełko kulek Pop-Up + Pudełko kulek Pop-Up

Zapraszamy do oglądnięcia relacji zdjęciowej.

[foogallery id=”5474″]

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły