niedziela, 10 grudnia, 2023

RYBOMANIA 2016 – LUBLIN – RELACJA karpiarze.pl

Targi RYBOMANIA LUBLIN 2016

Zapraszamy na oficjalną relację z targów wędkarskich.

3 grudnia godzina 10:00 – dojechaliśmy na miejsce. Pięć osób, pięciu przedstawicieli portalu karpiarze.pl – jeden cel – zobaczyć jak to wszystko wygląda w Lublinie! Dopisująca pogoda, pomimo przymrozku dała chwilę oddechu po kilku godzinnej podróży.
Zatem – wchodzimy na targi. Uwagę przyciąga organizacja, brak przepełnionych kas biletowych, dostępność szatni oraz strefa gastronomiczna zapowiada się obiecująco.

Zapraszamy na krótki spacer z perspektywy odwiedzającego.W odczuciu redakcji, targi organizowane w Lublinie to zdecydowanie bardziej kameralna impreza cyklu Rybomania. Mniejsza ilość wystawców jak i odwiedzających w perspektywie odwiedzin tegorocznych targów w Sosnowcu  pozwala na swobodny kontakt z wystawcami, przeglądnięcie pełnej oferty handlowej oraz wymianę informacji. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno pośród odwiedzających jak i prezentujących swoje oferty. Świetną atmosferę umilały pokazy spiningowe organizowane w gigantycznym akwarium, liczne konkursy i prezentacje sprzętu. Nowości w końcówce 2016 roku nie zabraknie a otrzymane katalogi, posłużą jako ciekawa lektura na zimowe wieczory.

Zakończenie targów przypadło dla nas na godzinę 19:00 gdzie rozjechaliśmy się do domów, w moim przypadku odległość która dzieliła mnie od ciepłego łóżka to 250km zaś pozostała część ekipy wracając, doliczyła do swojego dzinnego planu około 800km.

Z tego miejsca chciałbym w imieniu swoim i całej obecnej ekipy portalu karpiarze.pl serdecznie pozdrowić i podziękować za spotkania BANDIT CARP ,CRAZY CARP, Genesis CARP, Łowcą z Wędkarstwo Lucio, Krzyśkowi Stepanowowi, Ekipie Hooka TV, Tubertinii, DEEPER , CarpAdventure, NASH’a i wielu wielu innym którzy poświęcili nam chwilkę czasu na rozmowę, zamianę kilku zdań na temat nowości jak i planów na 2017r.

 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły