poniedziałek, 2 października, 2023

Sweet Stim – Munch Baits

Dzisiaj przybliżę Wam serie kulek firmy Munch Baits, które mieliśmy okazje już wypróbować. Jest to seria Sweet Stim, która charakteryzuje się mocnym aromatem oraz białym rażącym kolorem.
Mocny aromat i prowokujący kolor skutecznie wabi ryby  nawet z dużych odległości. Bardzo mocno pracuje w wodzie, a ciekawostką jest sam aromat. Pierwszy raz spotkałem się z przynętą, która jest tak mocno nasycona wszelakimi słodzikami i atraktorami. Jakby zacytować klasyka potężna zawartość ” cukru w cukrze”. Producent opisuje serię jako połączenie rewolucyjnej formuły naturalnych cukrów i specyficznych stymulantów ze składnikami odżywczymi bogatymi w białko. Celowo opracowany, aby być wysoce wizualny, natychmiastowo atrakcyjny, a jednocześnie zapewniać kompletne źródło pożywienia przez cały rok. Raczej nie nazwałbym przynęt serii Sweet Stim przynętą uniwersalną bo jak sami wiemy nie ma złotej kulki, ale śmiało mogę powiedzieć, że jest to bardzo fajna pozycja na rynku spożywki karpiowej. Jest ona skuteczna na dane wody i wybredne podniebiania naszych milusińskich.
Ciekawostką jest bardzo mocna wyporność popup, idealna do stosowania jako przynęta pojedyncza lub w popularnym bałwanku – proponuję sprawdzić prezentacje bałwanka przed umieszczeniem zestawu…..
Seria Sweet Stim to kulki tonące, popup,  wafters (dumble) oraz Stick mix i bajeczna zalewa, a wszystko utrzymane w jednej i tej samej mega słodkiej nucie zapachowo smakowej.
Cała oferta serii SWEET STIM dostępna: https://sklep-wedkarski.waw.pl/category/munch-baits-nowosc-2020 oraz salonach partnerskich.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły