wtorek, 28 listopada, 2023

CZY WARTO SKROBAĆ KULKI KARPIOWE?

Zastanawialiście się kiedyś co można osiągnąć poprzez skrobanie kulek karpiowych? Pewnie większości z Was doskonale znane jest to zagadnienie. Tym którzy jeszcze nie słyszeli o tym patencie postaramy się naświetlić temat.

Jak wiecie każda kulka ma swój określony czas pracy. Poprzez nacinanie, skrobanie możemy przyspieszyć ten proces. Oskrobana przynęta intensywniej uwalnia swoją treść ale szybciej się wypłukuje. Jeżeli nie mamy wyników i zaczynamy kombinować warto pomyśleć o tej metodzie. Rozwiązanie te bardzo często jest stosowane na szybkich zasiadkach.

Kolejną zaletą nacinania kulek jest możliwość zmiany kształtu. Kulkę możemy naciąć w kształt kostki , walca i czego nam tylko przyjdzie do głowy. Może to być kolejny klucz do sukcesu który pozwoli ugościć rybę na macie.

Pamiętajmy że ta metoda nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Często intensywna praca kulki może nam przynieść odwrotny efekt od zamierzonego.  Sami musicie ocenić podczas pobytu nad wodą jakie rozwiązanie będzie najlepsze w danym momencie.

Połamania ! ✌🐟🐟🐟

karpiarze.pl

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły