wtorek, 28 listopada, 2023

Wędkarska aplikacja Fishsurfing

Wędkarska aplikacja Fishsurfing podbija serca wędkarzy na całym świecie!

Wędkarstwo należy do dziedzin niszowych… tak nam się tylko wydawało. Na świecie jest ponad 250 milionów wędkarzy. Na dzień dzisiejszy gołym okiem możemy zauważyć jak bardzo rozwinęła się ta aktywność.

Obecnie świat wędkarski rozwinął się na tyle, że nie jest to już wyłącznie wędka, żyłka i kawałek jeziora czy rzeki. Do świata wędkarskiego puka coraz częściej elektronika i gadżety. Echosonda czy sygnalizatory nie są już czymś z kosmosu, używamy tego na każdym niemalże wypadzie. Idąc w przód pokazujemy również nowe, pomocne nowinki jak aplikacja dla wędkarzy, Fishsurfing.
Nie jest to kolejna aplikacja, gdzie jest pogoda i kalendarz brań, to zdecydowanie nowa generacja, społeczność zrzeszająca wędkarzy nie tylko w Polsce czy Europie, ale na całym świecie!

Co to w ogóle jest Fishsurfing?

Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że to tylko platforma do wrzucania zdjęć i filmów. Nic bardziej mylnego. Dzięki naszej aplikacji możemy naprawdę dużo. Z podstawowych rzeczy oczywiście możemy chwalić się swoimi okazami, które łowimy, możemy poczytać blogi specjalistów w zakresie wielu metod łowienia,
ale…

Aplikacja oferuje wiele dodatkowych, unikatowych korzyści.

Fishsurfing daje do dyspozycji interaktywną mapę. Mamy największą bazę łowisk prywatnych w Europie, w przyszłości również publicznych, co jest fenomenalnym pomysłem, ponieważ w jednym miejscu za pomocą smartfona kupisz zezwolenie w Polsce, gdzie tylko byś chciał! Z Fishsurfing możesz również zaplanować swoją wyprawę wędkarską w Europie i na świecie bez korzystania z drogich biur turystycznych i dzięki temu oszczędzić bardzo dużo pieniędzy. Sam wybierzesz gdzie chcesz jechać, zarezerwujesz przez aplikację zakwaterowanie przy samej wodzie i wybierzesz interesującego Cię przewodnika! Wybierz gdzie i kiedy jedziesz, kliknij nawiguj i ruszaj na wyprawę życia z naszą aplikacją w smartfonie.
To wszystko w jednym miejscu.

Fishsurfing aplikacją numer 1 w Polsce!

To nie koniec możliwości, możesz także czatować z wędkarzami na całym świecie, czytać ich blogi i korzystać z wiedzy bez najmniejszego problemu i bariery językowej, ponieważ nasza aplikacja tłumaczy automatycznie w 18 językach. Chcesz pojechać do Francji, Niemiec czy w inny zakątek świata?
Nic trudnego, wejdź na telefon, sprawdź jakie zasady panują nad danym akwenem, umów się z przewodnikiem i jedź po nowe doświadczenia.

Fishsurfing zyskuje coraz większa popularność w naszym kraju.

Pobierz bezpłatnie aplikację na Android lub iOS i sprawdź dlaczego używa jej już ponad 250.000 tysięcy wędkarzy w Europie.
W naszym kraju, pasjonując się wędkarstwem na pewno słyszałeś o takich osobach jak Tomasz Lewandowski, który znany jest z mediów społecznościowych jako FishingWithAce czy Klara Małecka. Może jesteś karpiarzem i łowiłeś/aś już na łowisku 333 Popowo? Tak? w aplikacji na pewno znajdziesz Dominikę Orlik, która jest właścicielem tego urokliwego miejsca.

Jako właściciel firmy możesz również założyć konto bezpłatnie i oferować swoje usługi wędkarskie nie tylko jako przewodnik, na naszej interaktywnej mapie jest również miejsce dla sklepów wędkarskich a także organizowanych zawodów!

Fishsurfing wystartował w tym sezonie po 5 latach rozwoju i przygotowań, już w tym momencie staje się ulubioną aplikacją wędkarzy!
Sprawdź i przekonaj się na własnej skórze, co oferujemy i korzystaj na maksa z możliwości, które idą z trendem naszej pięknej pasji, wędkarstwa.

Link do strony www: www.fishsurfing.com

Androidwww.bit.ly/fishandroidapp

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły