Wędkarskie Mistrzostwa Kobiet Kuter Port Nieznanowice

4 września odbędą się Wędkarskie Mistrzostwa Kobiet Kuter Port Nieznanowice. To pierwsze, unikalne tego typu zawody w Polsce. Zostaną przeprowadzone w formule method feeder.

 

Do uczestnictwa w zawodach zaproszonych zostało 10 wyjątkowych kobiet, którym sztuka wędkarska, wbrew obiegowej opinii, nie jest obca i w starciu nawet z wytrawnymi wędkarzami potrafią uzyskiwać lepsze wyniki.

 

Organizując to wydarzenie, pokazujemy, że wędkarstwo ma też piękniejsze oblicze. Chcemy też nieco „odczarować” ten sport/hobby, które wcale nie jest nudne, dostarcza wielu emocji i może być świetnym pomysłem na spędzenie czasu zarówno solo, jak i z rodziną, znajomymi czy właśnie podczas wędkarskiej rywalizacji.

Jako organizator i główny sponsor wraz z naszym partnerem Ryby mają głos zaprosiliśmy do wspólnej rywalizacji wyjątkowe panie, przedstawicielki płci pięknej, które ogarnęła wędkarska pasja. Są to: Katarzyna Binczycka, Renata Broda, Roksana Gębska, Anna Grzegorzewska, Katarzyna Hanke, Anita Kruszwicka, Anna Maciejczyk, Klara Małecka, Marlena Matczak, Marcelina Miszkiewicz.

 

Orientacyjny program zawodów:

08:00 – powitanie uczestniczek w Restauracji Kuter Port, śniadanie, losowanie stanowisk

10:00 – rozpoczęcie zawodów

13:00 – poczęstunek

16:30 – zakończenie zawodów

17:30 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, kolacja

 

Zawodniczki, które uplasują się na trzech pierwszych miejscach otrzymają następujące nagrody ufundowane przez Kuter Port:

  • za miejsce I – voucher na pobyt w Domku Kuter Port dla 2 osób na dobę, wstęp na Łowisko Ogólnodostępne w tym samym czasie dla 2 osób, voucher do Restauracji Kuter Port o wartości 100,00 zł
  • za miejsce II – voucher do Restauracji Kuter Port o wartości 200,00 zł
  • za miejsce III – voucher na pobyt na Łowisku Strefowym na dobę dla 2 osób z samochodem, voucher do Restauracji Kuter Port o wartości 50,00 zł

Dodatkowo nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego ufundują sklepy wędkarskie TROTKA oraz Feedersklep.pl, a wino zapewni Winnica Rodzinna Cwielong-Olszewski.

Staramy się, by Kuter Port był miejscem wyjątkowym i stawiamy na nieszablonowe projekty. Liczymy na to, że właśnie takim projektem będzie spotkanie kobiet-wędkarek, a sama idea zorganizowana takiego spotkania trafi do osób, które rozumieją naszą filozofię i są zainteresowane niestandardowymi wydarzeniami.

 

Organizatorem wydarzenia i głównym sponsorem jest Kuter Port Nieznanowice, partnerem – Ryby mają głos, sponsorami sklepy wędkarskie Feedersklep.pl, Meus, Trotka oraz Winnica Rodzinna Cwielong-Olszewski, a patronami medialnymi zostały portale wędkarskie angloo.com i karpiarze.pl.

 

Przyjedź w sobotę do Kuter Portu, kibicuj zawodniczkom i obserwuj przebieg mistrzostw

Do uczestnictwa w mistrzostwach jako kibiców i obserwatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych wędkarstwem. Każdy, kto chciałby z bliska przyglądać się przebiegowi rywalizacji, może wziąć udział w wydarzeniu po wykupieniu w kasie Łowiska specjalnych wejściówek (w cenie 10,00 zł), obowiązujących w dniu 4 września od godz. 10:00. Taki bilet uprawnia do wejścia na teren zamknięty Kuter Portu w celu dopingowania i obserwowania zmagań jednych z najlepszych wędkarek w Polsce w tych wyjątkowych w skali kraju zawodach.

 

A jak wygląda plan tego dnia? Rozpoczęcie rywalizacji odbędzie się o godz. 10:00. O 13:00 zaplanowana jest krótka przerwa, po czym zawodniczki powrócą na stanowiska i będą kontynuować łowienie do godz. 16:30. Wszystkich posiadających wejściówki zapraszamy również do wiaty grillowej na Plażę, gdzie około godz. 17:30 ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody. Będziecie tam mogli również skorzystać z grillowej oferty gastronomicznej.

 

Do kibicowania, jak i wzięcia udziału w ogłoszeniu wyników zapraszamy również wędkarzy, którzy wybierają się w sobotę na nasze Łowisko (w tym przypadku obowiązują wejściówki zgodnie z cennikiem Łowiska). Dla Was ważną informacją jest również to, że część Łowiska Ogólnodostępnego w rejonie molo będzie tego dnia wyłączona z użytkowania, jak widać na załączonej mapce.

 

Serdecznie zapraszamy! Spędźcie razem z nami wyjątkowe wędkarskie święto w Kuter Porcie.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]