poniedziałek, 2 października, 2023

Wychwood II Polska Bitwa Karpiowa 2021 – wyniki po trzech dobach

Na Jeziorze Miłoszewskim zakończyła się trzecia doba zawodów Wychwood II Polska Bitwa Karpiowa 2021. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami silny wiatr spowodował, że odpaliły stanowiska u tak zwanego „Leśniczego”. Ostatniej doby zawodnicy złowili sporo pięknych ryb, a klasyfikacja generalna mocno się zmieniła.

Dziś rano Mateusz Florkowski i Dominik Śródecki złowili wielkiego lustrzenia o wadze 30,200 kg. Ryba ta jest też nowym PB Dominika. i daje mu prowadzenie w klasyfikacji Big Fish zawodów gdzie nagroda jest łódka zanętowa Boatman – Leader.  Relację z wejścia na żywo możecie zobaczyć na naszej stronie Facebookowej.

Nowy Big Fish zawodów. piękna ryba o wadze 30,200 kg
Mateusz i Dominik mają również drugą rybę

Natomiast na prowadzenie w klasyfikacji generalnej wysunęli się Janusz Badełek i Martyna Dadas, którzy dzisiejszego ranka złowili 4 ryby. Na naszej stronie Facebookowej możecie zobaczyć wejścia na żywo podczas holi Martyny i Janusza.

Na stanowisku 26 Daniel Kurzyński, Jakub Pisula i Sławomir Pisula (team runner) wczorajszego dnia wyholowali piękną rybę o wadze 20,180 kg. Jakub Pisula ustanowił swoje nowe PB i to on został zwycięzcą rywalizacji o „Miśka Dnia”.

 

 

Stanowisko 33 czyli Patryk Brodziuk i Łukasz Zaborowski po trzech dobach zawodów ma złowionych najwięcej ryb 5 ryb i już zaczęli podmieniać je na większe.

Kolejne zespoły zaczynają łowić więc ostatnia noc zapowiada się bardzo ciekawie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i czekamy na kolejne zgłoszenia. Jak pokazał dzisiejszy ranek klasyfikacja generalna może zmienić się w kilka godzin i na pewno walka o główną nagrodę i dwa bilety na PCM nie jest jeszcze rozstrzygnięta.

Aktualna tabela z wynikami po trzeciej dobie zawodów:

WYCHWOOD II POLSKA BITWA KARPIOWA 2021

 

 

 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły