Wychwood II Polska Bitwa Karpiowa – Dzień pierwszy

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się zawody Wychwood II Polska Bitwa Karpiowa 2021 na Jeziorze Miłoszewskim. Zawody potrwają do piątku 7 maja a zawodnicy walczą o nagrody, których pula przekracza 60,000 PLN. Dodatkowo zwycięzcy sektorów Munch Baits i PVA Hydrospol zdobędą kwalifikacje do PCM 2021, które w tym roku odbędą się w październiku na zbiorniku Dzierżno Duże. Nagrody zdobędzie 6 pierwszych drużyn w klasyfikacji generalnej zawodów oraz łowca największej ryby zostanie nagrodzony łódką RC firmy Boatman – Leader. Przez pierwsze trzy doby zawodów drużyna, która złowi największa rybę dnia – Miśka Dnia – zostanie nagrodzona pakietem ciężarków od firmy Misiek Ciężarki. Dla wszystkich drużyn przygotowane zostały pakiety startowe sponsorowane przez firmy Carp Seeds, UnderCarp oraz PVA Hydrospol a na stanowiskach na zawodników czekają pakiety powitalne od Sklepu Wędkarskiego Trotka.

Zawody odbywają się w formule 3 największych ryb. Podczas zawodów drużyny mogą korzystać z modeli RC. Do klasyfikacji zawodów liczone są karpie i amury powyżej 5kg.

Podczas porannej rejestracji odbyło się losowanie kolejności do losowania głównego stanowisk. Po losowaniu głównym zawodnicy rozjechali się na stanowiska, a lista stanowisk znajduje się w poniższym linku.

WYCHWOOD II POLSKA BITWA KARPIOWA 2021

Zapraszamy do śledzenia codziennej relacji z Polskiej Bitwy Karpiowej.

 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]