Zasiadka na Łowisku Przystanek Bielawa

Nasz Kolega Paweł Michalak spędził fajną zasiadkę na bardzo urokliwej wodzie w Mazowieckim mowa o Przystanek Bielawa. Złowił kilka pięknych karpi + trafiły się „płaskie pełnołuskie”
poniżej możecie przeczytać podsumowanie nadesłane przez samego łowcę:
„Dobowa zasiadka na łowisku #PerłaMazowsza dobiegła końca. W sumie wypracowaliśmy 5 brań i pięć ryb na macie 3 karpie i oczywiście to co lubimy najbardziej 2 leszcze. Jak na te warunki czyli wysokie ciśnienie i mając na uwadze że to już listopad, to jesteśmy bardzo szczęśliwi że udało nam się przechytrzyć dwie naprawdę wartościowe ryby. 100%skuteczność pokazał tym razem zestaw blow back rig zbudowany na materiałach hobo, a wisienką na torcie okazał się k-squid od KamilloCarpFishing i pop up ananas od Massivebaits. Całość dopełniło małe pva z pociętymi kulkami i kilka kulek rozrzuconych cobrą w okół zestawu wszystko po to aby zmusić rybę do szukania pokarmu i uśpienia jej czujności.”
Tak jak mogliście już przeczytać Paweł swoje zestawy budował na materiałach

Hobo Armour/Hobo Armour Poland oraz CARPWHISPERER, jako przynęt użył głównie kulki od KamilloCarpFishing z serii K-Squid (o Kamilu i jego kulkach już niebawem przeczytacie więcej na łamach naszego portalu).
Dziękujemy Paweł za nadesłanie materiałów.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]