Zasiadka na Łowisku Przystanek Bielawa

Nasz Kolega Paweł Michalak spędził fajną zasiadkę na bardzo urokliwej wodzie w Mazowieckim mowa o Przystanek Bielawa. Złowił kilka pięknych karpi + trafiły się “płaskie pełnołuskie”
poniżej możecie przeczytać podsumowanie nadesłane przez samego łowcę:
“Dobowa zasiadka na łowisku #PerłaMazowsza dobiegła końca. W sumie wypracowaliśmy 5 brań i pięć ryb na macie 3 karpie i oczywiście to co lubimy najbardziej 2 leszcze. Jak na te warunki czyli wysokie ciśnienie i mając na uwadze że to już listopad, to jesteśmy bardzo szczęśliwi że udało nam się przechytrzyć dwie naprawdę wartościowe ryby. 100%skuteczność pokazał tym razem zestaw blow back rig zbudowany na materiałach hobo, a wisienką na torcie okazał się k-squid od KamilloCarpFishing i pop up ananas od Massivebaits. Całość dopełniło małe pva z pociętymi kulkami i kilka kulek rozrzuconych cobrą w okół zestawu wszystko po to aby zmusić rybę do szukania pokarmu i uśpienia jej czujności.”
Tak jak mogliście już przeczytać Paweł swoje zestawy budował na materiałach

Hobo Armour/Hobo Armour Poland oraz CARPWHISPERER, jako przynęt użył głównie kulki od KamilloCarpFishing z serii K-Squid (o Kamilu i jego kulkach już niebawem przeczytacie więcej na łamach naszego portalu).
Dziękujemy Paweł za nadesłanie materiałów.
The following two tabs change content below.

Emil Leksiński

Ostatnie wpisy Emil Leksiński (zobacz wszystkie)

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Reply