czwartek, 23 marca, 2023

Zawody towarzyskie

Arkadius BookingFish.eu pracuje właśnie nad nową wodą na Warmii. Celem spotkania jest przygotowanie i sprawdzenie w tym roku łowiska, by ruszyć pełna parą od przyszłego roku.
Ponieważ kompleks składa się z połączonych ze sobą do tego roku 3 zbiorników, postanowiono jeden z nich odgrodzić i skupić się na dwóch.
Do tej pory ryba mogła swobodnie przepływać między każdym z nich, więc wiemy że karpie są wszędzie. Nie wiemy ile ich jest i jakie da duże, mało co wiemy o trzeciej wodzie na której rzadki siadali karpiarze. Ale to daje tylko większą motywacje by się przekonać się, czy i co tam pływa. Wraz z właścicielem zdecydowaliśmy się pewien krok.

🔽🔽🔽🔽
Chcemy udostępnić wodę grupie ludzi, którzy przyjadą bez względu na warunki bytowe, ilość ryb pływających w zbiorniku, oraz nie gwarantując efektów zasiadki. Robimy to w formie zawodów towarzyskich z nagrodą za największą złowioną rybę‼️‼️‼️

Z strony organizacyjnej postaramy się przygotować stanowiska jak tylko się da, przygotować w miarę możliwy dojazd do stanowisk, oraz zagwarantować duży obszar do obłowienia sięgający 5-6ha na parę.

🔥Termin 14-23.08.2020 – preferowany okres weekend lub tydzień. Postaramy się zrobić na to wydarzenie kalendarz.
🔥Obszar do obłowienia około 70-80ha
🔥13-14 stanowisk jedno lub dwuosobowych.
🔥Wywózki po 300-400 a nawet 500m
🔥Możliwości używania plecionek
🔥Środki pływające obowiązkowe.
🔥Lowisko nie jest proste – duża ilość zielska, zwalonych drzew, trzcinowisk, przesmyków i zatok.
🔀 zbiornik wyłączony tylko dla Nas.

Szczegóły 🔽🔽🔽
zainteresowanych proszę pisać na Priv
Arkadius BookingFish.eu

Zapraszamy do kontaktu z Arkadiuszem i na BookingFish.eu – fishing around the world

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły