poniedziałek, 2 października, 2023

Żyłka Wychwood DPF

Żyłka Wychwood DPF – Fluorocarbon Coated Mono
Ultrafioletowa kompozycja tej unikalnej żyłki została opracowana na poziomie molekularnym, aby wmieszać się w światło UV, w celu uzyskania naturalnego kamuflażu. Po długim czasie badań Wychwood wprowadził żyłkę, która wykorzystuje światło UV, aby stworzyć naturalny kamuflaż. Żyłka ta posiada zdolność do dostosowywania się do źródła światła naturalnego obecnego pod wodą i staje się niewidoczna, wpisując się w kolory naturalnego otoczenia.
Zasadniczo, seria żyłek DPF działa po przeciwnej stronie widma światła do powszechnie znanej teorii czerwonej żyłki – Czerwona żyłka powiedziano, że staje się niewidoczna pod wodą, ponieważ jest to pierwszy w kolejności kolor, który znika w spektrum światła. Okazuje się jednak, że jest to błędna interpretacja stanu faktycznego. Prawda jest taka, iż czerwone obiekty są w pierwszej kolejności absorbowane przed widma światła pod wodą, ale nie znikają – czerwone przedmioty stają się czarne i bardzo rażące.
Pod wodą fala światła może przenikać tylko tak daleko, zanim zostanie zaabsorbowana przez widmo światła. Najbardziej widoczną postacią światła pod wodą jest światło UV – nie można tego dostrzec ludzkim okiem, ale przenikanie promieni UV wzdłuż widma wkońcu dochodzi do koloru fioletowego – pierwszego widzialnego dla ludzkich oczu. Niewidzialna pigmentacja UV żyłki DPF zwiększa właściwości maskujące, gdyż pozwala dostosować i wymieszać się z otaczającą ją wodą oraz z naturalnym światłem, tym samym zapewniając jej niemalże niewidzialność!
Parametry żyłki:
  • Kolor: fioletowy
  • Rozmiary:
1️⃣0️⃣lb – 2️⃣8️⃣mm
1️⃣2️⃣lb – 3️⃣0️⃣mm
1️⃣5️⃣lb – 3️⃣2️⃣mm
1️⃣8️⃣lb – 3️⃣5️⃣mm
  • Długość: 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣metrów

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wychwood ⬇️⬇️⬇️

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły