WĘDKA MAD CHARGER

karpiówka mad charger

MAD CHARGER – to kolejna z nowości na sezon 2017. To wędzisko posiada piękną paraboliczną akcję dzięki której mamy ułatwione zadanie podczas holu silnie walczących ryb. Jest dodatkowym amortyzatorem przy nagłych odjazdach a przyjemność podczas holu z pewnością mile was zaskoczy. Dwu stopkowe przelotki klasy SIC oraz uchwyt kołowrotka DPS to połączenie które w zupełności wystarczy do osiągnięcia karpiowego sukcesu.

Smaku dodaje burgundowy kolor blanku co wyróżnia je spośród konkurencji. W ofercie dostępne będą modele 10 stopowe o dwóch krzywych ugięcia 3lb oraz 3,5 lb a dla koneserów wersja w korku. Kije 12 stopowe to już szeroki wybór dla karpiarzy a więc 2,75 lb 3.0lb zbrojone w pierwszą przelotkę o rozmiarze 40 mm. Z tej samej serii 3.0lb i 3,25lb modele typowo rzutowe uzbrojone w pierwszą przelotkę o rozmiarze 50 mm oraz po raz kolejny wersja która posiada dolnik z korka. Na koniec kij 13 stopowy o krzywej ugięcia 3,5lb. MAD CHARGER będzie miał atrakcyjną cenę przez co każdy z Was będzie mógł się stać jego posiadaczem.

Więcej na : MAD POLSKA

 

The following two tabs change content below.
Założyciel, pomysłodawca, administrator i redaktor w jednym. Portal karpiarze.pl to mój drugi dom. Wszelkie informacje w temacie współpracy znajdziesz w zakładce Współpraca lub pod adresem email admin@karpiarze.pl

Ostatnie wpisy Łukasz Kusak (zobacz wszystkie)

Komentarze

komentarzy

Zobacz również

Leave a Reply