Wychwood II Polska Bitwa Karpiowa 2021 – wyniki po drugiej dobie

Jesteśmy po drugiej dobie zawodów na Jeziorze Miłoszewskim. Pogoda dalej nie rozpieszcza zawodników, mamy coraz silniejszy wiatr, który może przynieść ryby na stanowiskach, które do tej pory nie łowiły. Wiatr może sprawić, że odpalą stanowiska u tak zwanego Leśniczego. Z informacji od zawodników wiemy, że w zatoce przy Rybaczówce również jest jeszcze sporo ryb więc tu też można liczyć na brania.

Przy wieczornym obchodzie stanowisk nie mieliśmy żadnych zgłoszeń ryb do wagi. Jednak w nocy dwa stanowiska dołowiły kolejne ryby. Podczas obchodu wpłynęły do nas kolejne 3 zgłoszenia ryb. Mieliśmy przyjemność być przy holach dwóch ryb (możecie zobaczyć relację z wejść na żywo na naszym profilu Facebookowym). Na stanowisku 28 Bartosz Jarząbek i Aleksandra Malczewska wyholowali 3 kolejne ryby i wysunęli się na prowadzenie w zawodach, a waga ich 3 największych ryb wynosi 46,440 kg. Na stanowisku 33 Patryk Brodziuk i Łukasz Zaborowsk złowili swojego drugiego karpia zawodów i zajmują drugie miejsce. Na trzecie miejsce wskoczyli Bartosz Kass i Jan Piasecki ze stanowiska 44, którzy dołowili w nocy swoją druga rybę w zawodach.

 

Prowadzący w klasyfikacji generalnej Bartek i Aleksandra

 

Ryba Oli była jej nowym PB

 

Kolejna ryba Bartka i Aleksandry, która umocniła ich na prowadzeniu

 

Druga ryba zawodów Patryka i Łukasza

 

Druga ryba zawodów Bartosza i Jana

 

Wczorajszą rywalizację o „Miśka Dnia” czyli największej ryby złowionej w ciągu wtorkowej doby wygrał Marcin Kowalewski ze stanowiska 10 z rybą o wadze 21,660. Nagroda jest pakiet ciężarków od firmy MISIEK – Wędkarstwo Karpiowe. Czekamy na kolejnego „Miśka”.

 

Zwycięzca rywalizacji o „Miśka Dnia”

 

W rywalizacji o wyjazd na PCM w sektorze Munch Baits prowadzą Bartosz Jarząbek i Aleksandra Malczewska. Natomiast w sektorze PVA Hydrospol w zmaganiach o bilet na PCM prowadzą Daniel Kurzyński, Jakub Pisula i Sławomir Pisula (team runner).

Jesteśmy na półmetku zawodów i liczymy na kolejne zgłoszenia pięknych ryb z Jeziora Miłoszewskiego. Trzymamy kciuki za wszystkie zespoły.

Aktualna tabela z wynikami po drugiej dobie zawodów:

WYCHWOOD II POLSKA BITWA KARPIOWA 2021

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]