Rybomania 2017 – Poznań – Oficjalna relacja z targów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją FOTO – VIDEO z Targów Wędkarstwa Rybomania 2017 – Poznań.

Na targi dojechaliśmy w piątek w godzinach przedpołudniowych. Po szybkim rekonesansie dotarliśmy pod budynek targów gdzie naszym oczom ukazał się długo wyczekiwany obraz: ogromne hale, pełne sprzętu wędkarskiego, zaczynając od rękodzieła przez wszelkiego rodzaju wyposażenie wędkarskie, na łodziach kończąc.

Tak więc – wchodzimy!

W moim przypadku wizyta na poznańskiej edycji targów – jest pierwszą, więc zapamiętam ją wyjątkowo szczególnie. Przede wszystkim ze względu na jej ogrom, jak również wyjątkowe spotkania, które miały miejsce tego dnia!

 

Na tegorocznych targach mieliśmy okazję dotrzeć do większej liczby osób zainteresowanych wsparciem akcji Uśmiech młodego karpiarza – organizowanej Michała Kamińskiego, pod patronatem portalu karpiarze.pl. Rozdawaliśmy ulotki, informowaliśmy o przebiegu akcji, a sam Michał spotykał się licznie z najmniejszymi uczestnikami wydarzenia. Nie brakowało emocji, uśmiechu oraz radości ze spotkania!

Wizyta na targach to świetna okazja do spotkania z wyjątkowymi ludźmi – Rodzicami Martynki Spaszewskiej, Tomkiem i Eweliną – oraz samą Martynką. Rozmowy którym towarzyszyła duża dawka uśmiechu na twarzach wszystkich zgromadzonych, to tylko dodatek którego nie mogło zabraknąć – tu najważniejsza jest idea, słuszna sprawa jaką jest niesienie pomocy i dążenie do zrealizowania marzeń które mogą okazać się na wyciągnięcie ręki!

Kochani – jesteśmy z WAMI!

 

Otrzymaliśmy wyjątkowy prezent, jakim jest certyfikat wsparcia dla Martynki – jeszcze raz DZIĘKUJEMY! 😉

Czego nie może zabraknąć jak co roku?

Odpowiedź jest prosta – gigantycznego akwarium. W tym roku wizytą w tym zbiorniku zaszczycił nas ponad 20 KG KARP!

Z wizytą zajrzeliśmy również do chłopaków z HOOKA TV – gdzie rozmawialiśmy o rozwoju przedsięwzięcia wędkarskiej telewizji – wspieramy te inicjatywy, ponieważ nie ma nic lepszego niż wieczorny seans z kategorii wędkarstwa gdy na dworze zima i chłód. Mamy nadzieję, że nie zwolnicie tempa a wszystkie działania pozostaną na tak świetnym poziomie jak aktualny!
Trzymamy kciuki.

 

hooka tv telewizja wędkarska

Spotkaliśmy się również z Adrianem Modzelewskim i Agatą Korzeniowską – na stoisku MIKADO, gdzie dłuższą chwilę rozmawialiśmy o tegorocznych podbojach Adriana na Rainbow!
Prawdziwa petarda, wierzymy, że uda nam się spotkać wspólnie nad wodą i spędzić miło czas! 
Wielka piona dla całej ekipy MIKADO! 

 

 

Na Rybomani nie mogło oczywiście zabraknąć ogromnego stoiska DAIWY po którym krążyliśmy kawał czasu w poszukiwaniu nowości!

Dla pasjonatów budowy zestawów końcowych można było przebierać rękami i nogami – poniżej przedstawiamy cześć stanowiska KORDA! 😉

Przy stanowisku gdzie odbywały się zmagania z symulatorem holu, spotkaliśmy Claudie Darga – zakup pamiątkowego kalendarza oraz krótka sesja należała do jak najbardziej udanych!

Poznańskich targów nie omijają również chłopaki z Wędkarstwo Lucio Łowca!
miła wizyta na ich stanowisku zaowocowała w udane jak myślimy zakupy. Jedno jest pewne – widzimy się, nad wodą a potem na youtube!

Z nowości którymi mam nadzieję zaskoczymy Was w 2017 roku warto wspomnieć o rozpoczęciu przygody z młodym, prężnie działającym Karolem 

Kogo można spotkać na backstage rybomani? nikogo innego jak Alana Blaira wraz z Pawłem Kiermaszkiem!
Pełen entuzjazmu Alan opowiada nam o sekretach udanego połowu na wyjątkowo urokliwych wodach które udało mu się odwiedzić – tym samym budzi w nas jeszcze większą chęć wyruszenia nad wodę!

Drugi dzień targów skierował nas na okazałe stoisko FOX’a gdzie długo rozmawialiśmy z ekipą o nowościach, filozofii firmy, rozwoju firmy i wielu wielu innych  – zobaczcie jak to wyglądało okiem obiektywu.

Krążąc pomiędzy stoiskami wystawców docieramy do SAENGER gdzie spotykamy się z pełną gamą produktów firm takich jak UNI CAT, ANACONDA, MS RANGE

[foogallery id=”4474″]

Razem z ekipą portalu karpiarze.pl stwierdzamy jedno – 2 dni to za mało!
Specjalnie dla Was poniżej pozostała relacja zdjęciowa z tej wyjątkowej imprezy!

[foogallery id=”4516″]

Wszystkich tych z którymi jeszcze się nie znamy – zapraszamy serdecznie do polubienia naszego fanpage – aby być z nami na bieżąco!

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły

[lsp_slider slider=first_slider]